Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Последние обзоры связанных книг

Багато про цю книгу не напишеш, тому що тут немає ні наскрізного сюжету, ні видатного малюнку. Автори Ліза Сверлінг та Вальф Лазар мені не відомі. Їхніх скетчів я раніше не зустрічав, інтерв’ю не читав. Але побачивши цю книгу, мимо пройти не зміг. По-перше, це не мотиваційна книга, а просто добірка цікавих фактів. По-друге, моя кохана любить збирати такі речі: маємо і абетку від Гуся, і добірку від того ж Вівата зі стріпами Сари Андерсен. То ж і ця книга мала потрапити до нашої колекції.
При прочитанні вам не буде нав’язано ніякої мотиваційної локшини, і вуха залишаться вільними. Як у мене склалося враження, це просто добірка моментів, які залишать вас байдужим. Гортаючи сторінки, я постійно згадував меми, які були популярні в 2009-2011 роках. Ви бачите дрібниці і дивацтва, які ви вважали тільки своїми. А виявляється, робили чи відчували так мільйони людей. Здавалося б, у суспільстві, де кожен хоче бути не таким як інші, ти відчував приємне тепло єднання з іншими. Так і ця добірка, вона єднає тебе з авторами, тільки не за рахунок милих дурниць, а за допомогою приємних дрібниць. Вона робить тебе щасливим, коли помічаєш, що за два тижні нового року, ти встиг уже виконати декілька пунктів. Але в той же момент і трохи сумним (але в приємному сенсі), коли ти розумієш, що для дечого ти вже задорослий, і ніколи не зможеш цього повторити. А в деяких моментах ти навіть радий, що тобі деякі дрібниці ще зарано розуміти, і ти радієш тому факту, що пів життя все ще попереду.


Звичайно, дехто може сказати, що це не комікс, а просто добірка малюнків до того ж дитячих якихось, але... Мені все одно. Я читав текст між малюнків, насолоджувався змістом і отримав зі своєю другою половинкою непідробне задоволення від змісту, то ж, яка різниця? Головне, що книга виконала свою місію. І нехай на йоту, але я став щасливішим.
Читайте книгу, і ловіть свої щасливі моменти. Не пропускайте їх, а то деякі не вдасться повторити.

 

Написано для Ukrainian Assembly Comix

Впечатления: 9.0