Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "Троє проти Зла. Частина 2" Автор: Bogun 16:52 15/04/2020

9.8

Обзоров: 30

Книг: 209

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Доки я планував, про що б таке написати наступну нотатку, встигла вийти купа коміксів. Далеко не всі з них мене цікавлять. О боги! Уявляєте, настав нарешті той час, коли ти можеш уже вибирати, який проєкт тебе цікавить, і купувати тільки його, а не просто брати все під ряд, тому що вибору нема? Місто Гріхів - мимо. Марвел - можна не зупинятися. Білий Лицар - розчарування. Константин і Проповідник - тут моя помилка, доки ще не прочитав. А от Троє проти Зла - це те, що треба! По-перше, це наш проект, який тре якось освітити. По-друге, я їх пристрасний фанат, то ж не можу пройти мимо. Ну і по-третє, а хіба ще причини потрібні? Хочу і пишу.

Я спонсорував комікс на біґайдіа (спільнокошт), але через те, що працюю весь робочий день, не зміг одразу приступити до прочитання. Довелося троха його відкласти, до свого вихідного. Плюс, щоб повністю поринути в історію, вирішив перечитати першу частину. Але як виявилося, це було й не дуже обов’язково. Автори турботливо попіклувались про таких склеротиків як я, і на початку додали короткий переказ подій першої частини. До того ж з’явилася чудова карта казкового мультивсесвіту. Обожнюю карти фантастичних світів. І сподіваюся, що при виданні третьої частини буде ця карта на місці одного з плакатів (я думаю натяк не дуже складний?).
А тепер перейдемо трохи до деталей. Завчасно вибачусь, я справді з першого прочитання полюбив цей твір, а продовження мене ні на йоту не розчарувало. То ж і освітлення буде дуже суб’єктивним та плутаним.

Сюжет органічно продовжує першу частину, адже історія продовжується з того ж місця на якому зупинилася. Але події, які ми бачили у попередній частині, висвітлюються більш детально. Цього разу історія вже стає більш дорослою. З самого початку ми бачимо сатиру на бюрократію та ЗМІ. Також буде посилання на нинішні проблеми трудової еміграції. Але щоб відразу не злякати можливих читачів, спішу повідомити, що це все подано з приємною дозою гумору, тому що ми все ж читаємо комедійний комікс.
Історія, на відміну від першої частини, цього разу більше зосереджена на одному місці. І тільки під кінець ми перемістимося далі по звивистій доріжці пригод. Проте події на стільки динамічні та правильні, що мене це не розчаровувало ні на одній сторінці. Та й не сказати, що через це сюжет стояв на місц. Ми отримали і декілька відповідей на загадки з першої частини, декілька нових запитань, та й натяків було предостатньо, щоб і самому було над чим подумати.

До того ж в історію було вплетено достатньо нових персонажів: хтось був цікавішим, хтось не дуже, але кожен запам’ятався. Про старих теж не забули, і кожен отримав свою частку розвитку. Особисто я не втримався, та пішов до авторів, щоб отримати відповіді на свої здогадки. Мені ні на що не відповіли. Курва! То ж, доведеться чекати продовження, але що поробиш =(
Цього разу, на жаль, було не так багато вставок з музикою. Але, чесно кажучи, я й не можу сказати, куди їх можна було б додати, окрім тих місць, що й так були використані. То ж, і тут не причепишся.
Щодо малюнку, то він простий, як і минулого разу, але, як я говорив раніше, іншого тут і не треба. Історії він підходить на 100%. Тим більше, в порівнянні з попередньою частиною якість малюнку все ж виросла. Видно, що хлопці не стоять на місці. Про кольори можу сказати те ж саме. Ним працюють вправніше, що для ока приємніше. Мені не вистачало тільки розгортів на дві сторінки, які я обожнюю. Але, якщо таке сюжетно не вмотивовано, то й вводити не потрібно. То ж важко причепитися. Єдине, хочу щоб малюнки книг/газет і т.д. були читабельними (а то закарючки - ну такоє). Мені теж цікаво, що там пишуть про свідомих тварин.
Окремий респект - останні 6 сторінок. Я дуже сильно проникся. Прямо аж мурашки по шкірі пройшли.
До речі, якість видання також виросла. Кольори набагато яскравіші, бумага приємніша на дотик. Прошиття теж краще. Після прочитання обкладинка також залишається в нормі, а не з’їжджає, як було в першій частині. За це однозначно респект. І підвищення ціни цілком мотивоване. Але все ж краще б обкладинку залишили матовою, для однорідності лінійки видань. Також, дехто помітив, що обкладинки складаються в один малюнок. А я звернув увагу, що перша частина була цілковито легкою пригодою, як і обкладинка першої частини, майже білою. А от друга частина стала набагато дорослішою, та й кінцівка вас здивує, так само як і тон обкладинки став майже чорний. І якщо малюнок на третій частині продовжиться... Ви самі думаю розумієте, що нас там чекає, якщо моя здогадка вірна.

Загалом, зберігаймо спокій, та запасаймося терпінням. Нас чекає щось однозначно круте.

p.s. Пустіть вже Гошу в свій двіж, ульо.
p.p.s. Здається Мох і Їжачок старі кєнти.
p.p.s. Діти 90-х найдуть круту пасхалку, якщо будуть уважні)

(1)  / (0)