Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "Фаетон: Повстання. Том #2" Автор: Bogun 22:01 22/10/2019

8.0

Обзоров: 30

Книг: 209

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Сьогодні я пишу про Фаетон. Том другий.
Не знаю, зможу я відтворити все вдруге, чи ні. Але принаймні спробую.
Другий том є логічним і послідовним продовженням першого. Темп розповіді трохи падає, але це йде історії тільки на користь. Тому що після відчаю, що відчувався в першій частині трилогії, нам треба все ж трохи перевести дух. Ми ж не мерки, які ведуть нас по розповіді. І не можемо витримати такий шалений темп.
Нас продовжують знайомити з героями, які ведуть розслідування. Авторка майстерно продовжує розвивати свій світ, вводячи нові елементи.
Хоч я сам і не великий любитель шукати в художніх творах алюзії на сьогодення чи якісь події з минувшини, і в школі завжди до цього відносився максимально скептично, але коли один з персонажів другого плану зустрівся зі старими ворогами (одні з сильніших злочинців цього Всесвіту), то було важко не провести аналогії між протертою та інтернетом. Та між тим, що трапилось в коміксі і гіпотетичним падінням інтернету. Важко було не задати собі питання: "А чи в нашому всесвіті такі ж любителі анархії і вільного інтернету змогли б так само зупинитись, щоб зберегти цей самий вільний Інтернет?" - Мені здається, що ні.
Але то таке. Малюнок нічим не поступається першій частині. Приємний, динамічний. Фантастичні речі зображені все так же оригінально, і я ними насолоджувався.
Видання чудове, якість на висоті. Проблем з хмаринками тексту, які помічав в першому томі, цього разу не було. Однак з сумнівного - часто в око впадають русизми. Можливо, це так було задумано, то ж не ставлю в мінус. Але якщо ні, то в перевидані треба було б поправити. Якщо помиляюсь, то вкажіть на це.
З приємного - після огляду на першу частину - пані Марія зав'язалася зі мною і, не дивлячись на мої протести, разом з передзамовленням другого тому вислала мені заміну першого примірника. То ж я маю тепер два: один у відмінному стані, один з автографом і скетчем (теж чудовий стан, але пара потертостей, які згадував у попередньому огляді), і другий том з автографом. До чого це я? Такого чудового відношення до свого покупця важко знайти, то ж таких людей треба підтримувати. Тим більше що історія того варта.
У підсумку, чудова історія, яка в другому томі тільки набирає обертів, та читається ще захопливіше. Якщо читали першу частину, то однозначно продовжувати. Якщо не читали - бігом читати перший огляд і замовляти обидва томи разом.

Написано для Ukrainian Assembly Comix

(1)  / (1)