Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "Текс. Месник" Автор: Bogun 23:11 27/06/2019

8.8

Обзоров: 30

Книг: 209

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Ну що ж. Майже одночасно разом в Волею з друку вийшов чудовий комікс - Текс. Месник. Але він не такий хайповий, тому ніхто не надав значення його виходу. Хотілося б це виправити. Не буду брехати, що я великий знавець bande dessinée (французсько-бельгійські комікси). І не буду казати, що Текса я знав до цього. Це не правда. Але разом з тим, пройти мимо передзамовлення на нього, тим більше за такі смішні гроші, я не міг (якийсь там Єнот Ракета в тпб (м’якій обкладинці) звичайного формату вартує на 10 грн. дорожче). Що хотілося б сказати окремо, так це те, що видавництво перед відправкою зателефонувало і уточнило чи не змінилися данні, щоб відправити максимально зручно для мене. Дякую, особисто я оцінив.
Не дивлячись на об’єм, сюжету в цій книзі доволі мало. Але завдяки кінематографічності, виглядає так, ніби ми подивились пілотну серію шоу. І що варто оцінити, цей пілот зачепив мене. Продовження захотілося прочитати одразу. Нехай історія доволі банальна. Але про ще, як не про помсту ми говоритимемо в історії на Дикому Заході?! Місці тотального беззаконня, як люблять це показувати в фільмах та коміксах. Ну і чого очікувати від твору, в назві якого стоїть слово “месник”? Це історія молодого хлопця на Дикому Заході, який вирішив помститися злочинцям, що вбили його батька. Хлопець готовий на це покласти все своє життя і подекуди життя близьких йому людей.
І якщо про сюжет мало що можна сказати, бо він доволі простий, то малюнок - це окрема тема. Він просто чудовий. Колорист також чудово постарався. Барви передано майстерно, без зайвого відчуття дитячості, але разом з тим доволі яскраво. Чесно кажучи, з перших сторінок кадри вже тебе поглинають. Безмовна ніч, чоловіки озброєні револьверами ідуть до будинку. Я вже не читав комікс, а повністю поринув в світ Текса. Картинки одразу почали оживати. Не було навіть пробного періоду адаптації. Це той момент, коли розумієш, що далі вже не дуже важливо, яка історія тебе чекає. Ти їй вже авансом довіряєш. І така ж якість тримається до самої останньої сторінки. Також дуже підкуповує те, що інколи малюнки без рамок, розливаються на весь аркуш, як я люблю. Але все, досить похвальби малюнку. Це той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Про якість видання сказати особливо нічого. Воно доволі добре. Тим більше Фаеркло заморочились. І Едуардо Ландо, їхній великий Бос, особисто написав передмову для українського видання. Дрібниця, але виникає враження, що про нас думають. Разом з тим, ми отримуємо ще один комікс, який не видавася в Росії. І людям не буде можливості відмазатись отим: “уже купив російською, не хочу дублювати”. АЄОА (як каже Майкл Щур), чи то фарба, чи то папір має дуже неприємний запах, що попервах відштовхує, але з часом то проходить.

Написано для Ukrainian Assembly Comix

p.s. Сподіваюсь Fireclaw Ukraine буде більше видавати BD (bande dessinée). І менше марвела. Його і так у нас почали видавати і Мальфари, і Північне Сяйво (видавництва такі, хто не в темі).
p.p.s. Фото додавати не буду. Тільки одне в кінці, щоб могли оцінити, чи такий стиль взагалі ваш. А так, краще самому оцінити вживу.

(0)  / (0)