Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "Мор" Автор: Bogun 09:08 19/02/2018

7.8

Обзоров: 30

Книг: 209

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Мор більшість людей чекали давно. Я, особисто ще з інтерв'ю Третій Параллелі. Потім було передзамовлення з декількома відстрочками... Загалом, що говорити, кого цікавить ця тема, і так все знають. А щодо самого коміксу, тут мені, здається, є що сказати.
З самого початку, особисто я тут жахів не помітив, чи то я уже достатньо нажаханий різними речами, чи просто не розуміюсь в жанрах, але їх я особисто тут не дуже помітив. А сама атмосфера і сеттінг мені більше нагадали Темне фентезі. Темне історичне фентезі. Взагалі, хто знайомий з творчістю Кентаро Міури той зможе знайти знайомі елементи в цьому графічному романі, а хто навпаки. не знайомий, а хоче чогось схожого, то може спробувати ознайомитись. Але загаз не про це.
Формат. Саме видання мені сподобалось, якісний друк, прошивка, чудова матова обкладинка. АЕОА[1], я не люблю такі подарункові видання, через що свого часу довго і нудно відмовлявся від Даогопака і Чуба, а тут, виявляється, листи ще більше. В цілому, моя дука перфекціоніста плаче, коли я дивлюсь на свою поличку з коміксами.
Сюжет. В цілому... В цілому, мені сюжет ідея і посил сподобалися. Особливо мене зачепила іронія долі, коли люди тікали від вбивств людей за віру якої не розуміли, і, натомість, прийшли до того ж самого. Початок розповіді дуже атмосферний, і я з головою поринав у розповідь, читаючи перші сторіки. Але разом з тим, кінцівка дуже сумбурна, дуже відчувалося, що автор не вкладається в заявлені сторінки, а сказати хотілося багато. Після прочитання залишається дуже багато питаннь без відповідей, і, як на мене, головний мінус - це відьма. Вона схожа на рушницю, яка так і не вистрілила.
Малюнок - Тут майже без нарікань. Атмосферно, в своему стилі з додаванням декількох штрихів для жанру. По факту, мені навіть сдалося, що він став навіть краще в порівнянні з Саркофагом. АЄОА, дуже невистачало звуків. як би там не було, але по факту вони додають атмосферності. Ях взагалі у нас чомусь не дуже люблять... Ну і рамки. Хочеться малюнкі на всю сторінку, але його обмежують рамками.
В підсумку, вийшло що критики дуже багато, але по моїм враженням це не так. Я із задоволенням і не відриваючись прочитав історію, а тільки опісля почав її аналізувати, тобто під час прочитання навіть думок зайвих не виникало, окрім цікавості до самої історії. Ну і, особисто для мене, зіграв роль ще й той злощасний фактор: очікування.)

p.s. Хто тихо мовчки підходить зі спини до озброєної людини, яка ще й гарачьці битви?
p.p.s. Момент з відсилкою до історії мене ввів трохи в ступор, тому що я не спец в хрестових походах і історії Угорщини. Варто це було трохи розтягнути по історії, а не все на одній сторінці. 
__________
АЄОА - Але є одне але

(1)  / (0)
Bogun 19:40 20/02/2018

NORDCN, Ну, в мене поки що такої проблеми не було, то ж тут скоріше не погоджуся з цим.

NORDCN 15:26 23/03/2018

Bogun, відвідав власну крамницю, переглянув видання - щось не бочив браку у виданні. Можливо то поодинокі випадки.