Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "ВОЛЯ: The WILL" Автор: maleficmax 14:44 09/05/2017

6.3

Обзоров: 75

Книг: 443

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Мабуть як для першого коміксу від тих, хто коміксами геть не займався, це дуже непогана книга.

Вона складається з трьох історій, які ілюстрували різні митці.

Перша історія мені приглянулася як артом так і наповненням, хоча у очі кидалися помилки побудови фреймів, як наприклад різка зміна часу або місця подій без оголошення, або явний брак фрейма дії, що коїлася між двома іншими. Але це все виправиться з часом. Історія цікава і красива. Арт - 8, історія - 7.

Друга історія починає чудовим і пропроацьованим артом, я потім скатується у такий собі треш, який нагадує американські комікси восьмидесятих. Арт помітно простішає (художник мабуть оцінив об'єми роботи), а сюжет... йде туди, куди стімпанку зась. Реально, оці привиди... воно аж ніяк не вписується в цей стімпанк. Банальні возгласи в діалогах, тупі дії персонажів. Арт - 5, історія - 4.

Третя повертається до атмосфери першої, хоча й додає зайвого гумору і стьобу. Однак має право на існування. Арт - 7, історія - 7.

Отже, що хотілося б сказати наостанок. Автори експериментують, і це мабуть плюс. Набравши відгуків, вони винайдуть той свій світ та стиль побудови. Не подобається, що головні персонажі - це такі собі історичні стовпи. Вони часом виглядають комічно (як пан Грушевський у третій історії), чого я б максимально уникав. Нехай головними персонажами будуть такі люди як Максим Кривоніс. Але не зважаючи на це все, мені хочеться ще. Хочеться побачити роботу над помилками. А поки що - середній бал такий: Арт - 7, Історія - 6.

Якість видання сумно знайома тим, хто має Максима Осу. Мою обкладинку покривило за час після придбання, зсув кольорів значний. Не треба так, Asgardian.

Як не парадоксально, я вважаю комікс обов'язковим до придбання, бо хочеться, щоб у авторів була мотивація працювати над помилками.

(3)  / (1)
maleficmax 17:04 29/01/2018

Crazy adept of Alan Moore, треба було мені додати "прохідні", бо все, що ви преразхували я душе шаную і маю на поличці ) Або вказати сімдесяті)

Bogun 10:53 14/03/2018

До речі, на скільки мені відомо, перша істроія має такі проблеми тому що дуже багато вирізали продюсери.