Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Обзор книги "Хроніки Аптауна. Проблема 4: Трабл у Раю" Автор: Bogun 21:13 26/01/2018

7.6

Обзоров: 30

Книг: 209

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.

Комікс являється ексклюзивним виданням для підписників офіціальної групи у фейсбуці, і я виявився одним зі щасливчиків, яким пощастило отримати його. І, що хотілось би сказати про нього, як завжди, з самого початку:

Пришла мені ця маленька краса, яка була файно та бережно вкладена в спецыальний конвертик з печаткою\лого коміксу, який навіть не хотілося відкривати. Не дивлячись на те, що це не перший номер, він цілком собі виглядає як "пролог", і, якщо автори захочуть, то можуть нові номери видавати вже з номеру 1, а не 5, як заявлено в цьому міні-синглі.
Сам він складається з чотирьох листів і відповідно п'яти сторінок. Історія доволі коротка і недуже детальна, але як "затравка", саме те що потрібно. Єдине що особисто мені не сподобалось, це білі рамки навкруги всіх панелей, ні разу не було малюнку на всю сторінку, і самі панелі розташовуються ледь не в шахматному порядку, хотілося б більше "хаосу" на сторінках, хоча, можливо, все так і задумано: герої прагнуть порядку, і на самих панелях порядок. Але то просто моє імхо. Бажаю Uptown Chronicles подальшого розвитку і буду підтримувати своїми скромними силами.

(0)  / (0)
NORDCN 12:47 29/01/2018

Bogun, дивно чути про переклад, коли це український проект... як можна оцінювати переклад, коли його видають лише українською? з чим порівнювати, чи я помиляюсь?

Bogun 14:54 29/01/2018

NORDCN,  проект украінський, тк, але один з авторів грек, якщо я не помиляюсь. У них у команді свій перекладач офіційно числиться. Ну, переклад порівнюва не обов'язково, можна просто оцінити чи доступна мова в коміксі і ци люди ведуть себе як люди, чи говорять тарабарщиною зозумілою тільки лінгвістам