Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Спаун. Книга 1

Spawn Origins. Book 1

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.
В коллекции у 36 человек
В вишлисте у 6 человек

Авторы:

Художники:

Первое издание:

Локализованное издание:

Molfar Comics , 2019

Серия:

Спаун (UKR)

Формат издания:

170х270 мм, Твёрдый переплёт

Переводчики:

Рейтинг читателей (оценок: 16)
9.0
История: 8.3
Арт: 9.3
Перевод: 9.2
Качество издания: 9.4

Оцените этот комикс

Авторизуйтесь, чтобы поставить оценку комиксу.

У 1992 році один з найбільш незабутніх персонажів коміксів був вперше представлений публіці. Після цього світ змінився назавжди. Спаун Тодда Макфарлейна був героєм, що цілком і повністю відрізнявся від усіх інших відомих героїв до нього.
Урядовий агент Ал Сіммонс був убитий одним із його ж власних людей. Воскреснувши з глибини пекла, він повертається на землю як воїн Спаун, охороняючи забутих мешканців вулиць Нью-Йорка. Блукаючи жорстоким світом в пошуках свого минулого, Спаун протистоїть темним силам, які повернули його на землю, борючись з ворогами і викриваючи підступних союзників. Коли він вчиться користуватися надзвичайними силами, якими зараз володіє, то починає розуміти повною мірою сутність того, що повернуло його до життя, і того, що він залишив позаду.

Дізнайтеся, з чого розпочалася історія Спауна. Сюжет та ілюстрації, які заклали основу для найуспішнішого незалежного коміксу, що коли-небудь видавався, Спаун Книга 1, містять не тільки знайомство зі Спауном, але й з іншими відомими і грізними героями, які допомогли створити світ Спауна.

Написать обзор

Авторизуйтесь, чтобы написать обзор.