Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Fireclaw


Об издателе:

Связанные книги

Последние обзоры связанных книг

Неочікувана і дуже непогана (у деякому сенсі) локалізація.

Наскільки я зрозумів, це комікс-адаптація історій Фріца Лайбера, і адаптація досить суперечлива.

У книзі йдеться про дружбу двох злодіїв, які мешкають у місті, яке дуже нагадує Пратчетівський Анк-Морпорк, тільки майже без всього того гумору, що притаманний Дискосвіту.

Тепер розберемо по складових.

Книга складається з кількох оповідань, які місцями з'єднані між собою. Частина історій читаються так, наче ти щось пропустив, або сторінки стоять у неправильній черзі, -- настільки незрозуміло, що, як і навіщо. Але це скоріше плями на загальній картині. Не дивлячись на непостійність оповідання, за персонажами книжки я вже скучив :)

Малюнок шикарний, меншого не можна і очікувати від Міньоли. Можливо саме він витягує цю книжку з посередньої оцінки.

Переклад приємний, не пам'ятаю, щоб я зачепився за щось оком.

Видання... ну таке, більш-менш. Бюджетне, з глянцевою обкладинкою, тонкими сторінками та парою з'їздів кольорів всередині.

Висновки. Фанатам Міньоли -- маст хев. Іншим -- під питанням, але ознайомитися все ж таки варто.

Впечатления: 7.9
23:11 27/06/2019 от Bogun
к "Текс. Месник"

Ну що ж. Майже одночасно разом в Волею з друку вийшов чудовий комікс - Текс. Месник. Але він не такий хайповий, тому ніхто не надав значення його виходу. Хотілося б це виправити. Не буду брехати, що я великий знавець bande dessinée (французсько-бельгійські комікси). І не буду казати, що Текса я знав до цього. Це не правда. Але разом з тим, пройти мимо передзамовлення на нього, тим більше за такі смішні гроші, я не міг (якийсь там Єнот Ракета в тпб (м’якій обкладинці) звичайного формату вартує на 10 грн. дорожче). Що хотілося б сказати окремо, так це те, що видавництво перед відправкою зателефонувало і уточнило чи не змінилися данні, щоб відправити максимально зручно для мене. Дякую, особисто я оцінив.
Не дивлячись на об’єм, сюжету в цій книзі доволі мало. Але завдяки кінематографічності, виглядає так, ніби ми подивились пілотну серію шоу. І що варто оцінити, цей пілот зачепив мене. Продовження захотілося прочитати одразу. Нехай історія доволі банальна. Але про ще, як не про помсту ми говоритимемо в історії на Дикому Заході?! Місці тотального беззаконня, як люблять це показувати в фільмах та коміксах. Ну і чого очікувати від твору, в назві якого стоїть слово “месник”? Це історія молодого хлопця на Дикому Заході, який вирішив помститися злочинцям, що вбили його батька. Хлопець готовий на це покласти все своє життя і подекуди життя близьких йому людей.
І якщо про сюжет мало що можна сказати, бо він доволі простий, то малюнок - це окрема тема. Він просто чудовий. Колорист також чудово постарався. Барви передано майстерно, без зайвого відчуття дитячості, але разом з тим доволі яскраво. Чесно кажучи, з перших сторінок кадри вже тебе поглинають. Безмовна ніч, чоловіки озброєні револьверами ідуть до будинку. Я вже не читав комікс, а повністю поринув в світ Текса. Картинки одразу почали оживати. Не було навіть пробного періоду адаптації. Це той момент, коли розумієш, що далі вже не дуже важливо, яка історія тебе чекає. Ти їй вже авансом довіряєш. І така ж якість тримається до самої останньої сторінки. Також дуже підкуповує те, що інколи малюнки без рамок, розливаються на весь аркуш, як я люблю. Але все, досить похвальби малюнку. Це той випадок, коли краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Про якість видання сказати особливо нічого. Воно доволі добре. Тим більше Фаеркло заморочились. І Едуардо Ландо, їхній великий Бос, особисто написав передмову для українського видання. Дрібниця, але виникає враження, що про нас думають. Разом з тим, ми отримуємо ще один комікс, який не видавася в Росії. І людям не буде можливості відмазатись отим: “уже купив російською, не хочу дублювати”. АЄОА (як каже Майкл Щур), чи то фарба, чи то папір має дуже неприємний запах, що попервах відштовхує, але з часом то проходить.

Написано для Ukrainian Assembly Comix

p.s. Сподіваюсь Fireclaw Ukraine буде більше видавати BD (bande dessinée). І менше марвела. Його і так у нас почали видавати і Мальфари, і Північне Сяйво (видавництва такі, хто не в темі).
p.p.s. Фото додавати не буду. Тільки одне в кінці, щоб могли оцінити, чи такий стиль взагалі ваш. А так, краще самому оцінити вживу.

Впечатления: 8.8

Так и не понял, что произошло. Почему? Что случилось? WTF? Якого біса? Это если без спойлеров. Но картинка красивая, атмосферно, в целом интересное чтиво. Но, черт побери, нужны разъяснения.

Впечатления: 8.5