Нет какой-то книги? Добавьте её! Так вы поможете себе и другим пользователям!

Самвидав


Об издателе:

Связанные книги

Последние обзоры связанных книг

22:42 19/05/2019 от udi_max
к "Fartman"

Маленька, кумедна, треш-історія про хлопця з супер-пуком. Так, ви правильно зрозуміли - герой знищує поганців пускаючи гази відомо звідки. І це прикольно. Я серйозно. Це треба бачити. Ну й там ще безвинна кішечка постраждала в кінці. 

Впечатления: 8.0

Спочатку трохи скептично брав у руки цю книгу, але хотілося чогось з новинок українського коміксу. Чесно кажучи я не очікував, що сюжет буде такий по хорошому іронічний, з цікавими ненав'язливими жартами, наче в добротному мультфільмі для всієї родини. Є моменти де події можна й було не розтягувати, але то таке, не критичне явище. 8 з 10.

Впечатления: 8.2

Комікс являється ексклюзивним виданням для підписників офіціальної групи у фейсбуці, і я виявився одним зі щасливчиків, яким пощастило отримати його. І, що хотілось би сказати про нього, як завжди, з самого початку:

Пришла мені ця маленька краса, яка була файно та бережно вкладена в спецыальний конвертик з печаткою\лого коміксу, який навіть не хотілося відкривати. Не дивлячись на те, що це не перший номер, він цілком собі виглядає як "пролог", і, якщо автори захочуть, то можуть нові номери видавати вже з номеру 1, а не 5, як заявлено в цьому міні-синглі.
Сам він складається з чотирьох листів і відповідно п'яти сторінок. Історія доволі коротка і недуже детальна, але як "затравка", саме те що потрібно. Єдине що особисто мені не сподобалось, це білі рамки навкруги всіх панелей, ні разу не було малюнку на всю сторінку, і самі панелі розташовуються ледь не в шахматному порядку, хотілося б більше "хаосу" на сторінках, хоча, можливо, все так і задумано: герої прагнуть порядку, і на самих панелях порядок. Але то просто моє імхо. Бажаю Uptown Chronicles подальшого розвитку і буду підтримувати своїми скромними силами.

Впечатления: 7.6