Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Люк Пирсон (Luke Pearson)

Дата рождения:

Об авторе:

Связанные книги

Последние обзоры связанных книг

Ну, ось мої руки нарешті дійшли до першої новинки першого Комік Кону Україна та ще одного Форуму. Гільду одразу ж передзамовив, як тільки з’явилась така можливість, тому ще перша частина мені дуже сподобалася, то ж не хотілося відкладати можливість володіння цим маленьким шедевром.
Як і минулого разу я отримав високу якість видання, з офсетним папером, який чудово сприймався оком та був приємний на дотик (я чесно кажучи глянцевий папір не дуже люблю). Але що одразу кинулось в око (глазомєр атлічний) - так це інший формат видання. Нова книга трохи вища від попередньої, також на корінці гордо красувалась цифра “2”. Обуренню моєму не було краю, тому що такої ж одиниці на першій частині не було. Більше того, для мене, як для людини, яка любить порядок на поличці, українські видання і так роблять бо-бо, тому що всі різні. А коли книги з однієї серії різнопланові - то це взагалі - фініш (Привіт, Даогопак!). Отож, враження після першого побачення були не дуже приємні. Хз, можливо так було і в оригінальному виданні, але, як на мене, можна було й згладити кути в нашому виданні.
Але, що головне, наповнення було все таким же чудовим. Цього разу ми отримали переосмислення пригоди Гулівера в новій оболонці. Історія, мені здалося, стала набагато дорослішою, ніж в попередній частині. Якщо в першій історії я ніяких особливо глибоких тем не помітив, окрім як: “не довіряй першому враженню”, та “Досвід інших - не обов’язково твій досвід”. В цій же книзі теми вкладалися в історію набагато доросліші: пусті обіцянки політиків, бюрократія, расизм, пусте озлоблення. Я не впевнений, що це все зрозуміють діти, але, разом з тим, погоджуюсь з автором, що дітей потрібно готувати до всякого гівна, адже воно помалу починає на них виливатися уже зі школи. Тим більше, коли це все подається в такому милому вигляді, прийняти його легше, та й приємніше, напевне. Історія чудово приправлена як і милими моментами, так і чудовими жартами, деякі з них, напевне, дітям не здаватимуться жартами, а серйозними речами. Також, що хотілося б відмітити, історія стала більшою. Якщо перша частина читалася за хвилин 10-15, то на цю вам доведеться віддати більше часу (це для мене плюс).
Щодо малюнку, в мене нема ніяких зауважень. Він майже такий самий як і в першій частині (чудовий, раптом щось). Але, як мені здалося, Люк Пірсон перестав любити саму Гільду, і її личко на деяких панелях не таке миле. Також мене дуже здивувало що в один момент мама пішла спати в крісло, а не в ліжко (самі зрозумієте про що я, коли прочитаєте). Фірмові монстри на місці, а замість уривку з книги про монстрів в кінці з’явився глосарій велетнів, що не менш цікаво. Але в мінуси, як на мене, пішло те, що дуже мало великих панелей, і нема розгортів, які я особисто дуже люблю, і які милували око в попередній частині.
В цілому, я вважаю, така штука має обов’язково стати у вас на поличці, особливо якщо ви любите історії типу Графіті Фолз, чи Час Пригод, або чекаєте на Безкінечний Експрес.
p.s. Сподіваюся Видавництво ArtBooks перевидадуть першу частину в такому ж форматі як і друга, а то різноформатність книг мені робить сумно.

Написано для Ukrainian Assembly Comix

Впечатления: 8.0

Ну что ж, второй том заметно лучше первого. Я надеялся на это. Очень надеялся. Рисовка всё еще милая, но вот сюжетная сторона заметно выросла. Это уже не дерганый "сборничек", как первый том, это уже полноценная ровная история. Спасибо, что таки взялись переводить и издавать сие произведение на украинский.

Но, Артбукс, какого черта? Почему второй том почти на сантиметр больше первого? Где делся выборочный лак с обложки, создающий некий объем? Почему корешок почти в 2 раза толще необходимого? Да, некоторые вопросы, скорее, к типографии, но всё же, вы же там контролируете хоть что-то?

Впечатления: 7.5
03:50 26/07/2018 от low
к "Гільда і троль"

Печалька. Я вот специально не читал электронку, хотел именно книжку купить и прочитать, вот уже предвкушал как решусь таки купить российское издание. Но тут внезапно появляется украинское, раза в 2 дешевле. Ну, недолго думая, купил. Даже радовался. А потом прочитал. Наступила печалька. Хотел погрузиться в мир Хильдафолка, но увы. Повествование дерганое, будто слеплено из едва связанных между собой картинок, сама история ничего из себя не представляет, вот вообще ниочем. Рисовка? Ну такое, мило, ничего более. Но тем не менее, это лучшее, что есть в данном произведении. А может я просто стар, а Хильда на самом деле издана для детей, скажем, до 7 лет. Причем девочек.

Впечатления: 6.8