Хостинг снова требует денег :( Помоги нам, чтобы мы могли работать дальше!

Печемо з Кафкою

Baking With Kafka

Чтобы добавить книгу в желаемое или на свою полку, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь используя меню в шапке сайта.
В коллекции у 3 человек
В вишлисте у 3 человек

Авторы:

Художники:

Локализованное издание:

Видавництво , 2019

Формат издания:

Твёрдый переплёт
Рейтинг читателей (оценок: 1)
N/A
История: -
Арт: -
Перевод: -
Качество издания: -
Оценка будет показана после набора 4 голосов

Оцените этот комикс

Авторизуйтесь, чтобы поставить оценку комиксу.

Ви не повірите! Ми видаємо нову книжку, і вона (о, богине!) не про насильство, не про толерантність, не про смерть, не про самогубство, не про рівність, і не про фемінізм. Вона гумористична! І це не простий гумор, а від самого Тома Ґолда, чиї карикатури вже багато років прикрашають такі видання, як The New Yorker, The New York Times, The Guardian, The Believer та New Scientist.

Ми почали з його найновішої книжки – «Печемо з Кафкою», де зібрані його найкращі карикатури та міні-комікси. 160 сторінок абсолютного щастя та прекрасного настрою! Саркастичні роботи Тома не дадуть вам сумувати ані довгими спекотними днями літа, ані короткими крижаними днями зими. Порадуйте свого внутрішнього ерудита та бібліофіла!

Можливо, ви пам’ятаєте, як деякі з ілюстрацій Ґолда з’явилися у нас в Добрій Листівці. Але тепер ми повноцінні видавці Ґолда в Україні, і це лише перша книга, і ми на ній не зупинимося)

Протягом липня ми збиратимемо гроші на друк книжки, і що швидше ми назбираємо потрібну суму, то хутчіше книга піде до типографії, і, відповідно, потрапить до ваших рук. Адже в усьому іншому вона повністю готова!

Неперевершений переклад від Геннадія Шпака, в якому не тільки чудово переданий тонкий гумор Тома, але й в деяких випадках адаптований до українських мемів), чудова редактура від Оксани Батюк, верстка та адаптація фірмового шрифта Ґолда – Іллі Стронґовського, та ідеальна коректура Марини Гетманець. Ну а вивершать враження від книжки тканева спинка та папір Mondi Pergraphica та друк від «Майстер книг»

Написать обзор

Авторизуйтесь, чтобы написать обзор.